Przewinienia techniczne i dyskwalifikujące

1. Zawodnik Łukasz Żytko (GPS Apator Optimal), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 08.10.2018 r.

2. Zawodnik Michał Gryń (GPS Apator Optimal), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 08.10.2018 r.

3. Zawodnik Łukasz Czapiewski (Kibice Sukcesu), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 08.10.2018 r.

4. Zawodnik Piotr Lipowski (Kibice Sukcesu), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 08.10.2018 r.

5. Zawodnik Przemysław Benedykciński (Bardzo Nam Przykro), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 08.10.2018 r.

6. Zawodnik Mateusz Małaczewski (Kredens), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 15.10.2018 r.

7. Zawodnik Arkadiusz Białuski (CSAiU), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 15.10.2018 r.

8. Zawodnik Dominik Winiecki (Barki Na Wisle), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 26.10.2018 r., otrzymał drugie przewinienie techniczne w dniu 14.12.2018 r. i jest odsunięty od jednego najblizszego spotkania swojej drużyny.

9. Zawodnik Tomasz Maj (Team Inowrocław), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 26.10.2018 r.

10. Zawodnik Jakub Kapelski (Kredens), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 31.10.2018 r.

11. Zawodnik Artur Bratkowski (GPS Apator Optimal), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 31.10.2018 r.

12. Zawodnik Jakub Kosobucki (CSAiU), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 14.11.2018 r.

13. Zawodnik Piotr Frydrych (CSAiU), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 14.11.2018 r., otrzymał drugie przewinienie techniczne w dniu 10.12.2018 r. i jest odsunięty od jednego najblizszego spotkania swojej drużyny.

14. Zawodnik Michał Kłopotek (Bardzo Nam Przykro), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 14.11.2018 r

15. Zawodnik Maciej Różalski jako kapitan drużyny Bardzo Nam Przykro otrzymał w dniu 14.11.2018 r. jedno przewinienie techniczne, którym ukarana była ławka drużyny.

16. Zawodnik Filip Krokos (Kredens), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 16.11.2018 r.

17. Zawodnik Mateusz Krysztoforski (Print Basket Team), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 24.11.2018 r.

18. Zawodnik Damian Strauchman (Team Inowrocław), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 24.11.2018 r.

19. Zawodnik Dawid Nikleniewicz (Kredens), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 24.11.2018 r.

20. Zawodnik Przemysław Sieczka (Smakosze), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 05.12.2018 r.

21. Zawodnik Jędrzej Grzywna (Kredens), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 05.12.2018 r.

22. Zawodnik Wiktor Szewczak (BitBasket), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 05.12.2018 r.

23. Zawodnik Igor Kamiński (MGB), otrzymał jedno przewinienie techniczne w dniu 07.12.2018 r.