Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

16 maj 2018

SCENARIUSZ ZAKOŃCZENIA SEZONU 2017/2018

Zakończenie sezonu odbędzie się dnia 25 lub 26 maja 2018 r. (uzależnione od wyniku Twardych Pierników) na Arenie Toruń.

Rozpoczynamy o 19:00 meczem Mistrza I LIGI - GP PEOPLE kontra Reprezentacja LIGI złożona z Menedżerów/Kapitanów drużyn (mecz będzie składał się z dwóch kwart po 12 min czas nie zatrzymywany). W przerwie meczu konkurs za trzy punkty, w którym uczestniczyć będą zawodnicy wytypowani przez kapitanów zespołów uczestniczących w TALK w sezonie 2017/2018, po jednym z każdej drużyny. Po drugiej połowie meczu konkurs rzutów z połowy, w którym uczestniczyć będą zawodnicy wytypowani przez kapitanów zespołów uczestniczących w TALK w sezonie 2017/2018 po jednym z każdej drużyny. Około godziny 20:30 wręczenie pucharów i nagród za sezon 2017/2018.